HV73V2BTTD514G
MFR.Part #
HV73V2BTTD514G
JLCPCB Part #
C4119578
Description
-55℃~+155℃ 333mW 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS