RN73H1JTTD5170D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5170D50
JLCPCB Part #
C4281995
Description
-55℃~+155℃ 100mW 517Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS