RK73B2ATTD820J
MFR.Part #
RK73B2ATTD820J
JLCPCB Part #
C159923
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS