RN732BTTD1333D50
MFR.Part #
RN732BTTD1333D50
JLCPCB Part #
C3990598
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS