RN73R2ETTD1841B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1841B10
JLCPCB Part #
C4225272
Description
-55℃~+155℃ 1.84kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS