RK73B2ATTD681G
MFR.Part #
RK73B2ATTD681G
JLCPCB Part #
C5870443
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS