RK73B2ATTD682G
MFR.Part #
RK73B2ATTD682G
JLCPCB Part #
C6270109
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS