SLR1TTE1072F
MFR.Part #
SLR1TTE1072F
JLCPCB Part #
C3965919
Description
-55℃~+180℃ 10.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS