RK73B2BTTD681G
MFR.Part #
RK73B2BTTD681G
JLCPCB Part #
C2576063
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS