RK73B2ATTD620J
MFR.Part #
RK73B2ATTD620J
JLCPCB Part #
C316753
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS