HV731JTTD3604F
MFR.Part #
HV731JTTD3604F
JLCPCB Part #
C3957592
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS