RN73H2ETTD7502B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD7502B25
JLCPCB Part #
C4242528
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS