RN73R1JTTD2463B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2463B25
JLCPCB Part #
C4107756
Description
-55℃~+155℃ 100mW 246kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS