RK73B2ATTD565G
MFR.Part #
RK73B2ATTD565G
JLCPCB Part #
C2575746
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±2% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS