RK73B2ATTD514J
MFR.Part #
RK73B2ATTD514J
JLCPCB Part #
C316820
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS