RN73R2ETTD2802C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2802C50
JLCPCB Part #
C2608816
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS