RN732BTTD1332C50
MFR.Part #
RN732BTTD1332C50
JLCPCB Part #
C3962789
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS