RK73B2ATTD273J
MFR.Part #
RK73B2ATTD273J
JLCPCB Part #
C316794
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS