SG73P2BRTTD2701F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2701F
JLCPCB Part #
C6295178
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS