RN732BTTD6653F100
MFR.Part #
RN732BTTD6653F100
JLCPCB Part #
C4290872
Description
-55℃~+155℃ 125mW 665kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS