CRGH0805F165R
MFR.Part #
CRGH0805F165R
JLCPCB Part #
C4344456
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS