RK73B2ATTD224G
MFR.Part #
RK73B2ATTD224G
JLCPCB Part #
C2575170
Description
-55℃~+155℃ 150V 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS