RK73B2ATTD124G
MFR.Part #
RK73B2ATTD124G
JLCPCB Part #
C5850936
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS