RK73B2ATTD201G
MFR.Part #
RK73B2ATTD201G
JLCPCB Part #
C6647848
Description
-55℃~+155℃ 150V 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS