SG73G2BTTD5902D
MFR.Part #
SG73G2BTTD5902D
JLCPCB Part #
C5750000
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS