RN73H1JTTD39R2F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD39R2F50
JLCPCB Part #
C4322260
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS