RK73B2ATTD180J
MFR.Part #
RK73B2ATTD180J
JLCPCB Part #
C316743
Description
-55℃~+155℃ 150V 18Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS