HV732HTTE105J
MFR.Part #
HV732HTTE105J
JLCPCB Part #
C3950678
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS