RN73R2ETTD3321F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3321F25
JLCPCB Part #
C2603479
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS