SG73S1JTTD3831F
MFR.Part #
SG73S1JTTD3831F
JLCPCB Part #
C2575858
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.83kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS