RN73H1ETTP2801C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2801C50
JLCPCB Part #
C4000061
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS