SG73P2ETTD3091D
MFR.Part #
SG73P2ETTD3091D
JLCPCB Part #
C4269085
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS