RK73B2ARTTD824G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD824G
JLCPCB Part #
C4280099
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS