RM10J120CT
MFR.Part #
RM10J120CT
JLCPCB Part #
C4307075
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS