SG73P1JRTTD8871F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD8871F
JLCPCB Part #
C6482507
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS