RK73B2ARTTD222J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD222J
JLCPCB Part #
C2596197
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS