RK73B2ARTTD122J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD122J
JLCPCB Part #
C2596120
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS