RN731JTTD34R8B50
MFR.Part #
RN731JTTD34R8B50
JLCPCB Part #
C4167059
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS