HV732HTTE124G
MFR.Part #
HV732HTTE124G
JLCPCB Part #
C4308067
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS