RK73B2ARTTD684G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD684G
JLCPCB Part #
C2596214
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 680kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS