RK73B2ARTTD683G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD683G
JLCPCB Part #
C2596156
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS