WK73R1ETTP914J
MFR.Part #
WK73R1ETTP914J
JLCPCB Part #
C4272901
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS