RK73B2ARTTD184G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD184G
JLCPCB Part #
C4160137
Description
-55℃~+155℃ 150V 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS