RK73B2ARTTD2R2J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD2R2J
JLCPCB Part #
C4019477
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS