RN73H2ETTD2673F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2673F25
JLCPCB Part #
C3972292
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS