RK73B2ARTTD242J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD242J
JLCPCB Part #
C4101326
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS