SG73P1EWTTP151J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP151J
JLCPCB Part #
C4099358
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS