RK73B2ARTTD205J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD205J
JLCPCB Part #
C2596186
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS