RN73H2ETTD9651D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD9651D100
JLCPCB Part #
C3970983
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.65kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS