RN73R2BTTD1692F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1692F25
JLCPCB Part #
C2530500
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS